Poznaj NIEMAPOWY zespół

Poznaj założycielski matczyny duet, który wpadł na pomysł NIEMAP.

Zobacz, kto stoi za wyjątkowymi ilustracjami w NIEMAPACH.

Bez kogo jeszcze całość nie doszłaby do skutku?

Matki Założycielki

Asia Studzińska

mama NIEMAPY, autorka koncepcji i szefowa PR

Kiedy kilka lat temu ja i moja przyjaciółka Małgosia zostałyśmy mamami, odkryłyśmy, że potrzebujemy na nowo „opowiedzieć” nasze miasto sobie i naszym dzieciom. Wpadłyśmy na pomysł przewodnika stworzonego przez rodziny dla rodzin.
Asia

Małgosia Żmijska

mama NIEMAPY, autorka koncepcji i fundraiserka

Wspólnie z grupą specjalistów i przyjaciół wypracowaliśmy formułę, która pozwala elastycznie łączyć różne rodzaje treści, przeplatając opowieści, zadania, ciekawostki i ilustracje. Do kreacji włączamy od początku przyszłych użytkowników, instytucje kultury i ekspertów z różnych dziedzin.
Gosia
Skontaktuj się z nami: mapa@niemapa.pl
magicy-graficy-ilustratorzy

Maciek Blaźniak

specjalista do spraw miast

Z NIEMAPĄ współpracuję od początku i to ja jestem autorem ogólnej koncepcji graficznej. Zaprojektowałem też dedykowany NIEMAPIE krój pisma i logo. Ilustruję głównie przewodniki miejskie, do każdego dobierając osobną paletę kolorów. Najbardziej lubię rysować architekturę.
Maciek

Patricija Bliuj-Stodulska

leśna ilustratorka

Natura jest dla mnie bardzo ważna i często spędzamy wśród niej czas z rodziną. Konfrontacja dzieci z przyrodą to dla mnie zawsze zastrzyk inspiracji. Ilustruję głównie przewodniki z serii regionalnej o lasach i atrakcjach województw.
Patricija

Przemek Liput

ilustrator do zadań specjalnych

Lubię w ilustracjach nawiązywać do popkultury i puszczać oczko w stronę odbiorcy. Uwielbiam łączyć grafikę, rysunek i animacje wideo. Z przyjemnością zilustrowałem „NIEMAPĘ kontra zarazki”.
Przemek
niezastąpione wsparcie na każdym kroku

Asia Guszta

autorka tekstów i producentka

Zależy nam na tym, żeby dać dzieciom jak najwięcej frajdy, dlatego dbamy o ciekawy dobór miejsc i tematów, angażującą narrację, ale i oprawę graficzną najlepszych polskich ilustratorów. NIEMAPĘ drukujemy na grubym, niepowlekanym papierze, by służyła jak najdłużej.
Asia

Asia Krukowska

korektorka na rowerze

Język polski to nie bułka z masłem. Dbam o poprawność językową NIEMAP, a przy okazji korekty poznaję wiele nieoczywistych zakątków, kulturalnych smaczków i lokalizmów z różnych regionów Polski.
Asia

Obejrzyj nasze video