onas1

Asia Studzińska

Człowiek od komunikacji, promocji i techniki. Śpiewająca nauczycielka języka angielskiego, a w porywach serca tłumaczka języka hiszpańskiego. Odkąd została Mamą Poli, tworzy NIEMAPĘ i wspólnie z przyjaciółmi rozwija knajpkę oraz hotelik w Andaluzji. W NIEMAPIE czyta, pisze, słucha i ustawia na ziemi.

.

onas2

Małgosia Żmijska

Kuratorka wystaw związanych z designem i techniką oraz praktyk pracy projektowej w obszarze organizacji wydarzeń kulturalnych zlokalizowanych na pograniczu sztuki i biznesu, dodatkowo licencjonowany przewodnik turystyczny. Odkąd została Mamą Eustachego tworzy NIEMAPĘ i realizuje autorskie projekty, m.in. szkolenia z metod Design Thinking i Akademię Pana Technika.  W NIEMAPIE podbija nowe lądy, przekonuje nieprzekonanych i sięga gwiazd.

onas3

Ładne Halo

Joanna Guszta i Maciek Blaźniak tworzą duet Ładne Halo. To niezależne wydawnictwo książek dla dzieci, a jednocześnie studio graficzne działające od 2011 roku w Łodzi. Specjalizują się w ilustracji książkowej i reklamowej, projektują aplikacje, infografiki oraz identyfikacje wizualne. Z zamiłowania wydają autorskie książki obrazkowe młodych polskich twórców. W NIEMAPIE odpowiadają za ilustracje i projekt graficzny.


Serdecznie dziękujemy wszystkim Partnerom i mieszkańcom, którzy pomagają nam tworzyć NIEMAPĘ.

 

0