Popatrz. Poznaj. Poczuj Poznań z NIEMAPĄ!

W dniach 2-9. października zapraszamy do Concordia Design na wystawę POPATRZ. POZNAJ. POCZUJ POZNAŃ Z NIEMAPĄ. Wystawa odbywa się w ramach festiwalu Ene Due De a wstęp na nią jest bezpłatny.

Wierzymy, że życie w mieście może być inspirujące! Ale, czy mali poznaniacy znają dobrze swoje miasto? Na wystawie zapraszamy Was do ilustrowanego świata poznańskiej NIEMAPY po to, by razem patrzeć i poznawać Poznań, a przy okazji świetnie się bawić.

POPATRZ!
W kartonowym labiryncie ilustrowanego miasta mali i duzi odkrywcy przyjrzą się znanym i mniej znanym zakamarkom: przejdą pod kładką Bramy Poznania, policzą zwierzęta w Zoo i wejdą odpowiednimi do swojego rozmiaru drzwiami do Zamku.

POZNAJ!
Wspólne rozwiązywanie poznańskich zagadek to robota dla Miejskich Detektywów. Sprawdźmy, czy poznańskie pyry znają przepis na gzik, czy wiedzą, gdzie chowa się Pan Peryskop i czy na Sołacz dojedzie się bimbą?

POCZUJ!
Za co kochamy Poznań i co składa się na Moje Miasto? Które miejsca, dźwięki i smaki zostaną w nas na zawsze? Odszukajmy samych siebie w Poznaniu i pomyślmy razem: co możemy zrobić dla Poznania i dlaczego warto zacząć od własnego podwórka?