NIEMAPA Warszawa

Wakacje 2017 otwieramy 29 czerwca NIEMAPĄ Warszawa. Będzie to NIEMAPA pełna Wisły,  pięknej architektury, kulturowych smaczków i pomysłów na to, co robić z dziećmi w mieście. Zaprosimy rodziny do słuchania praskich piosenek, gier z wyobraźnią na Krakowskim Przedmieściu, zdobywania Korony Warszawa, a nawet rozpoznawania tropów zwierząt na nadwiślańskiej plaży.

NIEMAPA Warszawa powstała we współpracy z miastem stołecznym Warszawa, Centrum Pieniądza NBP, Fujifilm Instax, KOŁO, Lasami Państwowymi, Narodowym Instytutem Fryderyka Chopina, mBank, Metro Warszawskie Sp. z o.o., Muzeum Sztuki Nowoczesnej oraz Soho Factory.

Zapisz Zapisz
Wywiad z Ekipą NIEMAPYW magazynie ludzi kreatywnych BUZZUJEMY ukazał się wywiad z Mamami i Ładnym Halo. Przeczytacie tam o tym, jak powstaje NIEMAPA, dlaczego tak się nazywa i jakie są nasze plany związane z tym projektem. Joanna i Maciek, ilustratorzy mówią o swoich inspiracjach i o tym, jak rysują NIEMAPĘ.   buzzujemy.com/niemapa-kreatywne-zwiedzanie-miasta/ . Polecamy 🙂czytaj więcej